TV trafił do naprawy z uszkodzoną przetwornicą. Po naprawieniu zasilania startuje, jest wysokie, fonia i pasek (brak pionu). Pion na TDA3564 nie ma sterowania z procesora TDA8362 S7 z prog. 4X. Czy za ten procesor można podstawić jakiś inny TDA8362 ? Może ktoś posiada również schemat aplikacji z napięciami tego procesor, bo niestety schemat który posiadam jest mało czytelny ?