Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bush WMNS714W - nie pobiera wody - jak odkrecic taki zawor

honey_badger 12 Sie 2017 23:48 216 7
  • #1 12 Sie 2017 23:48
    honey_badger
    Poziom 2  

Witam
    Niedawno przeprowadzilem sie do nowego mieszkania i napotkalem dosc nieoczekiwany problem, moze to glupie pytanie ale nie mam tam "normalnych" zaworow tylko takie cos jak na zdjeciach i nie wiem za bardzo jak sie za nie zabrac, mam kupic odpowiedni klucz i po prostu to przekrecic te srubki w srodku?
    Bush WMNS714W - nie pobiera wody - jak odkrecic taki zawor Bush WMNS714W - nie pobiera wody - jak odkrecic taki zawor

Z gory dziekuje.

• #2 13 Sie 2017 09:16
    stanislaw1954
    Poziom 39  

honey_badger napisał:
    mam kupic odpowiedni klucz i po prostu to przekrecic te srubki w srodku?
    Właśnie tak.

• #3 13 Sie 2017 12:26
    honey_badger
    Poziom 2  

Witam
    Kiedy odkrecam zawor woda leje sie tylko dolem a nie przez kabel od pralki, w sklepie powiedziano mi ze musialbym wymienic zawor ale przede mna ktos mieszkal w tym domu i mieli pralke kolo zlewu wiec nie wiem za bardzo co dalej z tym zrobic.
    Dziekuje.

• #4 13 Sie 2017 12:30
    stanislaw1954
    Poziom 39  

honey_badger napisał:
    Kiedy odkrecam zawor woda leje sie tylko dolem a nie przez kabel od pralk
    Jak to mam rozumieć?

• #5 13 Sie 2017 12:31
    honey_badger
    Poziom 2  

tzn pralka nie pobiera wody, woda wylewa sie dolem przez zawor

• #6 13 Sie 2017 12:36
    stanislaw1954
    Poziom 39  

Dołem, czyli tą rurką?

• #7 13 Sie 2017 12:39
    honey_badger
    Poziom 2  

Tak, wlasnie tam, jak krece w prawo do oporu to nic sie nie dzieje a w lewo tylko leci ta rurka

• #8 13 Sie 2017 12:46
    stanislaw1954
    Poziom 39  

Czyli zawór jest w porządku, tylko nie jest dostosowany do podłączenia pralki. Możesz uciąć koniec węza, nałożyć na tą końcówkę i zacisnąć opaską zaciskowa.Ale nie wiem,czy wąż od pralki tam wejdzie. Trzeba zrobić pomiary.Jest też drugie lepsze wyjście - kupić końcówkę do węża podobną do tej na zaworze, z drugiej strony z gwintem takim jak masz na wężu od pralki + kawałek węża,którym łączysz te dwie końcówki +oczywiście 2 opaskido zamocowania węża. I już wszystko. Chyba czujesz o co chodzi?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME