Witam. Moje pytanie jak w tytule schodzi mi powietrze z naczynia rozszerzalnościowego w junkersie Novatherm Zw 20 ke.. Jaka to może być przyczyna dziurowy ? Pozdrawiam
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamserwisszulborski.pl napisał:Wytrzymują 20 lat i dłużej, (polska produkcja )