Czesc.
Mam problem z napedem do bramy homentry he60. Naped otwierajac sie wykrywa ogranicznik i zatrzymuje sie, ale przy zamykaniu ogranicznik nie jest wykrywany i jedzie do samego konca. Co moze byc nie tak?
Dzieki z gory
Mam problem z napedem do bramy homentry he60. Naped otwierajac sie wykrywa ogranicznik i zatrzymuje sie, ale przy zamykaniu ogranicznik nie jest wykrywany i jedzie do samego konca. Co moze byc nie tak?
Dzieki z gory