Zamontowałem oświetlenie ledowe.
Wszystko było sprawne do momentu dołączenia do instalacji ściemniacza.
Niestety od tego czasu coraz więcej ledów świeci coraz ciemniej, a niektóre całkowicie zgasły.
Co robić? Prawdopodobnie muszę coś podłączyć, tylko co?
Bardzo proszę o radę i ewentualnie link do aukcji na allegro bym wiedział dokładnie co kupić.
Wszystko było sprawne do momentu dołączenia do instalacji ściemniacza.
Niestety od tego czasu coraz więcej ledów świeci coraz ciemniej, a niektóre całkowicie zgasły.
Co robić? Prawdopodobnie muszę coś podłączyć, tylko co?
Bardzo proszę o radę i ewentualnie link do aukcji na allegro bym wiedział dokładnie co kupić.