Witam, wcześniej było wszystko ok a teraz zauważyłem że US na routerze świeci na pomarańczowo. Resetowałem już kilka razy router ale pomaga to tylko na chwile po czym ponownie przełącza się na pomarańczową diodę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsebaele22 napisał:Resetowałem już kilka razy router ale pomaga to tylko na chwile po czym ponownie przełącza się na pomarańczową diodę.
sebaele22 napisał:To znaczy? Bo nie wiem co daje podany link.
sebaele22 napisał:Co mam dalej robić?
KOCUREK1970 napisał:Upstream trochę za wysoki (na granicy maksymalnych wartości).
sebaele22 napisał:czy ten US jest aż taki ważny?
sebaele22 napisał:Pytam bo internet działa
sebaele22 napisał:zauważyłem że US na routerze świeci na pomarańczowo