Witam.
Zobaczyłem to forum, założyłem konto na szybko, mam nadzieję że dobrze dział wybrałem...
Zaniosłem komputer do serwisu takiego chyba najlepszego w moim mieście zgaduję, robią światłowody ew naprawiają komputery także itp.
Jest to serwis w niewielkim mieście.
Zaniosłem go w środę może i jest to idiotyczne pytanie, ale ile średnio się taki komputer naprawia? ( nic się nie spaliło itp )
Podczas grania średnio co 15sekund gra mi się zatnie na sekundę jakbym miał 1fpsa ale nie mam.
Mają otwarte codziennie oprócz niedzieli od 8-18 bodajże i trochę głupie pytanie ale.
Zadzwonili do mnie w czwartek dzień po i powiedzieli że chyba wszystko dobrze chodzi, powiedziałem im żeby grę odpalili.
Zobaczyli, że się tnie.
Powiedzieli że zadzwonią do mnie jak będzie gotowy.
Dzwoniłem 2dni później w sobotę, jeszcze nie mieli naprawione i zadzwonią bo sprawdzają z kolegami co jest nie tak.
Nie chcę być nachalny bo to tak nieładnie dzwonić co 2dzień ale kusi mnie zadzwonić do nich i się spytać co z komputerem...
W sensie trochę się niecierpliwię, bo jestem już trochę dłużej niż od zeszłego tygodnia od kompa, a dobre 2tygodnie ponad ponieważ zaniosłem do mniejszego serwisu, i byli to Janusze co nie umieli naprawić.
A powiem szczerze, że jestem odizolowany od komputera praktycznie, najwyżej sobie pojadę gdzieś nad jezioro/morze bo nie mam nic do roboty ale to już mniejsza z tym zdaniem.
Nie, że jestem uzależniony, ale nudzę się w domu jedyne co to sobie mogę odpalić telewizję ale nic tam ciekawego nie ma.
Ile się czeka około/czekaliście na komputer z serwisu?
Zobaczyłem to forum, założyłem konto na szybko, mam nadzieję że dobrze dział wybrałem...
Zaniosłem komputer do serwisu takiego chyba najlepszego w moim mieście zgaduję, robią światłowody ew naprawiają komputery także itp.
Jest to serwis w niewielkim mieście.
Zaniosłem go w środę może i jest to idiotyczne pytanie, ale ile średnio się taki komputer naprawia? ( nic się nie spaliło itp )
Podczas grania średnio co 15sekund gra mi się zatnie na sekundę jakbym miał 1fpsa ale nie mam.
Mają otwarte codziennie oprócz niedzieli od 8-18 bodajże i trochę głupie pytanie ale.
Zadzwonili do mnie w czwartek dzień po i powiedzieli że chyba wszystko dobrze chodzi, powiedziałem im żeby grę odpalili.
Zobaczyli, że się tnie.
Powiedzieli że zadzwonią do mnie jak będzie gotowy.
Dzwoniłem 2dni później w sobotę, jeszcze nie mieli naprawione i zadzwonią bo sprawdzają z kolegami co jest nie tak.
Nie chcę być nachalny bo to tak nieładnie dzwonić co 2dzień ale kusi mnie zadzwonić do nich i się spytać co z komputerem...
W sensie trochę się niecierpliwię, bo jestem już trochę dłużej niż od zeszłego tygodnia od kompa, a dobre 2tygodnie ponad ponieważ zaniosłem do mniejszego serwisu, i byli to Janusze co nie umieli naprawić.
A powiem szczerze, że jestem odizolowany od komputera praktycznie, najwyżej sobie pojadę gdzieś nad jezioro/morze bo nie mam nic do roboty ale to już mniejsza z tym zdaniem.
Nie, że jestem uzależniony, ale nudzę się w domu jedyne co to sobie mogę odpalić telewizję ale nic tam ciekawego nie ma.
Ile się czeka około/czekaliście na komputer z serwisu?