Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Żarówki LED H-7 zakłócają radio

14 Wrz 2017 21:03 2526 3
  • Poziom 2  
    Witam . Niedawno skusiłem się na zakup żarówek LED H-7 do świateł mijania . Żarówki świecą pięknie lecz zakłócają prace radia . Po wyłączeniu świateł radio gra normalnie , po włączeniu radio szumi . Próbowałem już wlutowania kondensatora 0,22 mikro , elektrolita , ale nić nie pomogło . Jeżeli ktoś wie jak usunąć te zakłócenia to proszę o pomoc
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 32  
    Widzę, że teraz ksenony w miejsce żarówek są już passé, a nadchodzi moda na diody LED :D Wiem jak usunąć te zakłócenia - usuniesz je usuwające te nielegalne lampki. Jadący z naprzeciwka kierowcy (w tym i ja) tylko się ucieszą że już ich nie oslepiasz.

Czyli upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu:
    - legalne oświetlenie
    - brak zakłóceń
  • Poziom 35  
    Jak będzie policjant kumaty to w trakcie zatrzymania do rutynowej kontroli już Masz zatrzymany dowód rejestracyjny a nawet autoholowanie do Twojego miejsca zamieszkania na Twój koszt. .Orginalne homologowane lampy z zamontowanymi żarówkami LED mają inną rzeżbę szkła lampy a na ww szkle jest homologacja dopuszczająca lampę do montażu.
  • Poziom 43  
    Zakłócenia nie idą po zasilaniu.
    Tak jak radzą koledzy wróć do oryginału.