Witam wszystkich.
Samochód mój stał kilka tygodni przez te upały i mój stary akumulator się rozładował całkowicie, gdy tradycyjnie chciałem go otworzyć pilotem to niestety nie odezwał się(alarm był włączony w tym czasie). Otworzyłem kluczykiem , akumulator naładowałem ale niestety alarm już nie mogę uruchomić , cały czas miga dioda na czerwono jakby był włączony, natomiast żadnej reakcji nie ma na otwieranie drzwi i klap. Po przekręceniu kluczyka zaczyna dioda migać szybko żółtym kolorem. Niestety nie mam instrukcji do niego, bo gdy kupowałem samochód to alarm już był w nim , a poprzedni właściciel samochodu zapomiał dać mi instrukcji. Na orginalnego pilota jest reakcja tylko gdy przekrencę kluczyk w stacyjce(raz migną światła awaryjne po naciśnięciu), a normalnie nie ma żadnej reakcji . Wyjmowałem ten modół i patrzyłem w środku ale tam raczej jest wszystko w porządku. Pozostaje jakaś kombinacja z przyciskiem reset i pilotem oryginalnym , tylko pytanie jaka.
Może ktoś ma taki alarm i podpowie na PW jak to odblokować. Z alarmem nigdy nie miałem żadnych kłopotów odkąd mam samochód (4 lata).
Samochód mój stał kilka tygodni przez te upały i mój stary akumulator się rozładował całkowicie, gdy tradycyjnie chciałem go otworzyć pilotem to niestety nie odezwał się(alarm był włączony w tym czasie). Otworzyłem kluczykiem , akumulator naładowałem ale niestety alarm już nie mogę uruchomić , cały czas miga dioda na czerwono jakby był włączony, natomiast żadnej reakcji nie ma na otwieranie drzwi i klap. Po przekręceniu kluczyka zaczyna dioda migać szybko żółtym kolorem. Niestety nie mam instrukcji do niego, bo gdy kupowałem samochód to alarm już był w nim , a poprzedni właściciel samochodu zapomiał dać mi instrukcji. Na orginalnego pilota jest reakcja tylko gdy przekrencę kluczyk w stacyjce(raz migną światła awaryjne po naciśnięciu), a normalnie nie ma żadnej reakcji . Wyjmowałem ten modół i patrzyłem w środku ale tam raczej jest wszystko w porządku. Pozostaje jakaś kombinacja z przyciskiem reset i pilotem oryginalnym , tylko pytanie jaka.
Może ktoś ma taki alarm i podpowie na PW jak to odblokować. Z alarmem nigdy nie miałem żadnych kłopotów odkąd mam samochód (4 lata).