Witam. Czy macie problem z pająkami, bo mnie strasznie denerwują. Robi pajęczynę, wchodzi w pole widzenia kamery, zostaje oświetlony diodami IR i nie widać nic poza tym pająkiem. Potrafi tak siedzieć całą noc i kamera bezużyteczna. Może to wina miejsca montażu pod okapem co im sprzyja. Kamery są na wysokości 7,5 m więc jest problem z ich czyszczeniem. Może by powiesić tam coś śmierdzącego aby ich odstraszało. Może w zimie będzie z nimi chociaż spokój.
............................................................................
Ogłoszenie
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi poradnikami, tematami wyróżnionymi, artykułami, z zakresu systemów zabezpieczeń takich jak domofony, automatyka bram i szlabanów, systemy alarmowe, kamery, kontrola dostępu:
Poradniki dot. systemów zabezpieczeń
Jeżeli w w/w tematach nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy na forum:
Systemy zabezpieczeń
Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Poradniki Ogólne, gdzie znajdziecie materiały z pozostałych działów forum, w tym dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką:
Poradniki Ogólne
............................................................................
Ogłoszenie
Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi poradnikami, tematami wyróżnionymi, artykułami, z zakresu systemów zabezpieczeń takich jak domofony, automatyka bram i szlabanów, systemy alarmowe, kamery, kontrola dostępu:
Poradniki dot. systemów zabezpieczeń
Jeżeli w w/w tematach nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie, zapraszamy na forum:
Systemy zabezpieczeń
Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Poradniki Ogólne, gdzie znajdziecie materiały z pozostałych działów forum, w tym dla osób rozpoczynających swoją przygodę z elektroniką:
Poradniki Ogólne