Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

CZY KTOŚ WIE JAK ODBLOKOWAĆ Blaupunkt'a car 2003? Kod mam;)

07 Sie 2005 16:23 36290 15
  • Poziom 2  
    Witam!
    Czy ktos wie może w jaki sposób wpisuje się code, aby odblokowac Blaupunkt'a Car 2003? Bo niedawno kupiłem Corse C z 2001r. ale radio jest zablokowane, lecz na tym właśnie radyjku jest naklejona karteczka z kodem, lecz kod ma 2 cyferki: 6 i 9, a przeciez na panelu sa tylko liczby od 1 do 5:cry::cry::cry:
    Więc mam ogromną prośbę, czy ktoś wie jak się wpisuje kod odbolowujący?? Cały czas na wyświetlaczu na desce rozdzielczej widnieje napis "SAFE"
    Proszę o pomoc, bo bardzo mi na tym zależy,

Serdecznie dziękuję za wszystkie odpowiedzi.:D
    Pozdrawiam
    carlo999
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 34  
    Po pierwsze kod musi byc cztero cyfrowy np. 9786 a nie dwu cyfrowy jak masz dwu cyfrowy to zle.
  • Poziom 11  
    no właśnie musisz mieć cztero cyfrowy:D :D :D :D :D :D :p
  • Poziom 2  
    Przepraszam najmocniej, źle napisałem, kod mam 4 cyfrowy, lecz sa w nim dwie cyfry 6 i 9, kórych nie da rady wpisać, bo nie ma na radyjku takich własnie liczb. Kod mam 4 cyfrowy tylko są w nim liczby których nie da rady wpisać, no moze sie da ale ja nieumiem;( Teraz wiecie o co mi chodzi?

Pozdrawiam i dzieki za odpowiedz;)
  • Poziom 34  
    klawiszem 1 wpisujesz pierwszą cyfrę, klawiszem 2 drugą cyfre itd. Jak wpiszesz kod przytrzymaj As zeby zaakceptowac kod
  • Poziom 2  
    Przepraszam najmocniej że dopiero teraz odpisuję, byłem na małych wakacjach:D
    No i nie da rady oblokować tego radyjka:cry:
    Kod brzmi: 1169, a nie moge go wpisać, cały czas na wyświetlaczu widnieje napis SAFE, jak wpisuję też, wpiszę kod wciskam As i nic, no niewiem moze wpisuję źle ten kod. Na radyjku są tylko liczby 1 2 3 4 5. To wciskam dwie 1, poźniej jeszcze jedną 1 i 4 wciskam bo jak obliczam to jedynka jest szóstką jak się pokolei liczy, tak? A 4 bedzie dziewiątką, prawda? No niewiem już co mam zrobić:cry:
    Jak mam wpisać prawidłowo ten kod? Wie ktoś może jak mnie uratować??
  • Poziom 22  
    Człowieku jak będziesz tak kombinował to prędzej radio zablokujesz na amen .
    Po kolei najpierw włącz zapłon stacyjką , potem naciśnij przycisk AS i trzymając go włącz radio ( przycisk AS trzymaj cały czas aż usłyszysz w głośnikach dzwięk " bip " wtedy go zwolnij ) , następnie powinno na wyświetlaczu pokazać się 10 - - - - i dopiero można wpisywać kod , czyli pierwszą cyfrę przyciskiem 1 drugą cyfrę przyciskiem 2 trzecią cyfrę przyciskiem 3 czwartą cyfrę przyciskiem 4 i trzeba wiedzieć że radio może mieć tylko cztery przyciski a kod można wpisać np: 9999 ponieważ pod każdym przyciskiem jest możliwość wpisania cyfry od 0 - 9 to znaczy ile razy naciśniemy to taka cyfra nam się pokaże na wyświetlaczu .
    Teraz dalej jeśli już uda ci się wystukać twój kod i będzie on widoczny na wyświetlaczu radia to zatwierdź go pryciskiem AS trzymając go przez trzy sekundy .
    Jeśli tego nie zrozumiesz to już inaczej wytłumaczyć tego nie potrafię .
    Powodzenia .
  • Poziom 2  
    WIELKI DZIĘKI!!!!
    Zrobiłem wszystko pokolei jak mówiłeś, i udało mi się za pierwszym razem!
    Jeszcze raz wielkie, wielki dzięki!!!
  • Poziom 19  
    Ja robie wedle tego przepisu i nic. Zapłon, safe trzymam włączam słychać ciche bip puszczam safe i nic safe nadal się świeci;/ Pomocy
  • Moderator Radia Samochodowe
    A nie pojawia się żadna cyferka przy SAFE :?:

Dwa plusy dochodzą :?:
  • Poziom 2  
    safe musi zgasnoc,jak zgasnie to pojawiom sie kreski wtedy trzeba wpisac kod,ile godzin bylo wloczone radio???
  • Poziom 19  
    U mnie świeci się tylko Safe a radio na zapłonie włączonym wyłączyło się po pewnym czasie.
  • Poziom 19  
    Ma ktoś instrukcję do tego radia bo nie wiem jak stacje zaprogramować radiowe. Pomoże ktoś?
  • Poziom 43  
    Po pierwsze nie piszemy postów pod postem w tej samej sprawie. Po drugie w opisie tego działu wyraźnie pisze że tutaj nie pytamy o instrukcje i schematy. Po trzecie leży sobie instrukcja do tego radia w odpowiednim dziale Elektrodzy a po czwarte jest to bardzo proste, wystarczy przytrzymać kilka sekund klawisz z numerkiem.

SlaweK
  • Poziom 15  
    Tak trudno znaleźć? Najciemniej jest po latarnią!
    Na stronie http://www.blaupunkt.com/pl/infoservices_12.asp wejdź w "Servicedocuments", wybierz PL, wpisz "CAR 2003" i stanie się światłość.

O, przepraszam, że wychyliłem się przed szereg. Bardzo słuszna uwaga powyżej, ale może się już na tym temat zamknie.

Myślę że sam go zamknę gdyż może to zrobić tylko jego autor. <SławeK>