Mam podobny problem.Obydwa agregaty się wyłączają i nie można ich ponownie uruchomić.Regulator pozwala ustawić temperaturę w każdej komorze ale nie następuje włączenie agragatu.Po wyłączeniu z kontaktu na 10 do 20 min i ponownym włączeniu do sieci słychać delikatny trzask (przekaźnik?) zapala się na chwilę kropka na wyświetlaczu sygnalizująca pracę agregatu i po chwili 5-10 sek kropka gaśnie i agregat przestaje pracować jeśli chodzi o lodówkę natomiast agregat z zamrażarki nie chce w ogóle się odpalić.Prośba o pomoc .Czy może jest to wina zasilacza regulatora temperatury.Nie mam żadnych doświadczeń w tym zakresie