Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wyposażenie do kuchni i pralka, które urządzenia wybrać?

16 Lis 2017 20:58 462 1
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam zamiar kupić wyposażenie do kuchni tj: Piekarnik, Płyta grzewcza gazowa, Pochłaniacz, Lodówka oraz pralkę do łazienki. :)
    Zastanawiam się czy kupić wszystko z jednej firmy czy to nie ma większego znaczenia? Jak proponujecie?
    Jakiej klasy modele mnie interesują.
    Kuchnia:
    Piekarnik (przedział cenowy od 900-1300)
    a: SAMSUNG NV75J3140BB
    b: BOSCH HBA43S360E
    c: AMICA EB7541B
    Płyta grzewcza gazowa ( ok 700 może być tansza)
    a: BOSCH POH6B6B10
    b: SAMSUNG NA 64 H3010AK
    c: AMICA PG6510SPR
    Lodówka: (tutaj ciężko mi się określić 1300-1700)
    a:SAMSUNG RB31FERNDBC
    b:Samsung RB31FERNDBC
    c BOSCH KGN39VL31E
    d AMICA FK338.6GBAA
    Pralka: (zakres cenowy 100-1400) ważne żeby szybko ubranie było suche :) do 5-6kg
    a: SAMSUNG WW60J42602W
    b: BOSCH WLG24261PL
    c: BEKO SUPERIA WTV6633BS06
    Czy pralko suszarka?

Ogólnie zastanawiam się jeszcze między czarnymi a srebrnymi urządzeniami do kuchni ale raczej będą to czarne, chyba, że sądzicie iż to zy wybór :). Proszę o pomoc w wyborze, co ewentualnie latwo jest naprawić później po upływie gwarancji i w co warto zainwstować. Czy warto brać wszystko z jednej firmy. Czekam na pomoc :))
  • Poziom 13  
    Wszystkie wybrane modele są sprawdzonych producentów i każdy z nich się sprawdzi. Tutaj już przychodzi kwestia funkcji i designu, co bardziej odpowiada użytkownikowi. Jedynie pralka Beko nie ma wymiennych łożysk.

Kolor sprzętu to już trzeba bardziej dobrać pod kolor kuchni. Wiadomo srebrne pasuje do wszystkiego, jednak teraz bardzo często montuje się czarne sprzęty np. w białych kuchniach, co wygląda stylowo.
    W kwestii czyszczenia kolor nie ma znaczenia ;)