upalily sie koncowki stykow w styczniku, te takie koleczka. Mam pytanie, czy to sie da zregenerowac ?, myslalem zeby nadlutowac cyna, i potem pilnikiem zrownac, ale czy cyna moze byc ?? a moze srubke wkrecic w te blaszki, i jej glowke na rowno spilowac ? a moze wystarczy jak tych koleczek nie bedzie ? ew. jakos zagiac jedna z tych blaszek ?