Witam, mam duży problem z autem - z dnia na dzień nie mogę wrzucić biegów i jest straszne miękkie sprzęgło, była próba odpowietrzenia ale nic nie pomogło, płyn hamulcowy jest.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam