Witam
Wkręciła mi się nić do koła zamachowego. Już ją usunęłam, ale powstał inny problem. Ściągnęłam tylnią i spodnią część obudowy, nie mogę zdjąć przedniej. Poodkręcałam śrubki, ale trzyma się tak jakby na środku jakoś, nie do końca widzę jak miałabym ją zdjąć nie uszkadzając jej przy tym (jednocześnie odsunąć do siebie, aby zdjąć z przycisku szycia wstecznego i do góry, aby zdjąć z pokręteł ustawiania ściegów).
Przy rozkręcaniu wypadła metalowa część wyglądająca jak walec pusty w środku. Mam podejrzenie skąd jest, ale nie dostanę się tam bez zdjęcia przedniej części. No i na razie poskładałam ją jakoś, ale część gdzie nawleka się nitkę za bardzo przylega do obudowy i nitka z trudem przechodzi (zaznaczyłam to miejsce na zdjęciu).
Poradzicie mi coś? Będę bardzo wdzięczna za rady.
Wkręciła mi się nić do koła zamachowego. Już ją usunęłam, ale powstał inny problem. Ściągnęłam tylnią i spodnią część obudowy, nie mogę zdjąć przedniej. Poodkręcałam śrubki, ale trzyma się tak jakby na środku jakoś, nie do końca widzę jak miałabym ją zdjąć nie uszkadzając jej przy tym (jednocześnie odsunąć do siebie, aby zdjąć z przycisku szycia wstecznego i do góry, aby zdjąć z pokręteł ustawiania ściegów).
Przy rozkręcaniu wypadła metalowa część wyglądająca jak walec pusty w środku. Mam podejrzenie skąd jest, ale nie dostanę się tam bez zdjęcia przedniej części. No i na razie poskładałam ją jakoś, ale część gdzie nawleka się nitkę za bardzo przylega do obudowy i nitka z trudem przechodzi (zaznaczyłam to miejsce na zdjęciu).
Poradzicie mi coś? Będę bardzo wdzięczna za rady.