Witam,mam 3 kolumny do kina domowego ,2 yamaha NS-E55 I 1 NS-C55.Chciałbym dokupić do nich jakiś używany amplituner do którego podłączył bym telefon i tak słuchał muzyki lub radia w kuchni (9m2),pytanie jaki amplituner używany tak do 300 zł.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam