logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki używany amplituner do 300 zł do kolumn Yamaha NS-E55 i NS-C55?

andriu747 07 Sty 2018 14:18 1005 4
REKLAMA
  • #1 16942699
    andriu747
    Poziom 9  
    Posty: 41
    Ocena: 1
    Witam,mam 3 kolumny do kina domowego ,2 yamaha NS-E55 I 1 NS-C55.Chciałbym dokupić do nich jakiś używany amplituner do którego podłączył bym telefon i tak słuchał muzyki lub radia w kuchni (9m2),pytanie jaki amplituner używany tak do 300 zł.
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • #3 16942948
    andriu747
    Poziom 9  
    Posty: 41
    Ocena: 1
    Kabel stereo MINIJACK(M)->2X CHINCH(M) podłączenie telefon -amplituner,tak amplituner ma stać w kuchni.

    Dodano po 33 [minuty]:

    Albo wzmacniacz stereo najwyżej podłącze dwie kolumny,
    a w cenie do 300 zł pewnie znajdzie się coś lepszego niż amplituner za 300 zł
  • REKLAMA
  • #4 16944551
    misiek1111
    Poziom 37  
    Posty: 4052
    Pomógł: 322
    Ocena: 1083
    Wygodniejszym połączeniem obu urządzeń byłby bluetooth niż kabelek. Wewnątrz kuchni bluetooth pociągnie.
    Słuchanie stereo na trzech głośnikach raczej nie przejdzie. Przy normalnej muzyczce ampli. ustawi tylko dwa głośniki stereo.
    Lepszym rozwiązaniem byłby jednak ampli., a nie sam wzmacniacz. Przy wzmacniaczu będziesz uzależniony tylko od telefonu, a przy ampli. można słuchać także normalnego radia. Poza tym skoro masz już trzy głośniki, to w przyszłości można zrobić z tego małe kino domowe 8-)

    Jeśli chciałbyś puszczać dźwięk przez bluetooth, to dodatkowo należy dokupić odbiornik bluetooth, najtańsze od 3 dych w górę.
  • #5 16945002
    grzehu82
    Poziom 21  
    Posty: 342
    Pomógł: 49
    Ocena: 39
    A może coś bardziej na czasie, jeśli masz tel z androidem, wifi w domu to: np.Audiocast M5, sprzet obsługuje wifi dlna radia internetowe serwisy strumieniowe a sterujesz swoim smartfonem. Do tego mały TAmp. np. https://pl.aliexpress.com/item/XH-M566-new-Hi...er-TPA3116D2-50w-x-2-100-x-1/32816312113.html
    2 kolumienki połączysz, jak ci braknie basu to i subwoofer możesz dołożyć, w zależności od zasilacza (polecam taki jak od markowego laptopa np.19V) odda wystarczającą moc.
    Wszystko to jest małe i łatwo to gdzieś ustawić, na dodatek telefon nie pęta się kablami ze sprzętem. Przemyśl.
REKLAMA