Witam. Mam taki problem że jak brama jest u góry i stanę pomiędzy fotokomórkami to brama się nie zamyka (czyli ok) ale jak nacisnę zamykanie bramy i stanę w świetle fotokomórek to brama dalej się zamyka. Dodam że fotokomórki są wprogramowane w sterowniku i mam takie ... Czy mogę prosić o pomoc.
Moderowany przez Marek J.:Oczywiście że możesz, ale zamiast wstawiać link podaj model lub zrób fotkę i wstaw do tematu...
3.1.18. Nie wysyłaj linków, które po pewnym czasie przestaną być aktywne. To spowoduje, że dyskusja straci jakikolwiek sens.