Witam
Jedna z baterii do wkrętarki boschPSR1440 LI-2 przestała całkowicie działać. Rozebrałem baterie i ogniwa miały od 0,3 do 1V, po podłączeniu do ładowarki po 10s pokazywała że jest naładowana. Wymieniłem ogniwa z baterii bosch 18v, według opisu zamieniłem 1,3Ah na 1,5Ah. Bateria się ładuje tak samo jak druga dobra. Tylko jest pewien problem po krótkim użyciu wkrętarka mruga że nie ma mocy. Bateria pokazuje że jest naładowana w 2/3. Jeszcze jedno co zauważyłem ,to jak ją odstawie na chwilę to po pewnym czasie ma moc że nie utrzymam w ręce, po chwili traci że w palcach ją można zatrzymać. Co może być nie tak że traci moc?
Jedna z baterii do wkrętarki boschPSR1440 LI-2 przestała całkowicie działać. Rozebrałem baterie i ogniwa miały od 0,3 do 1V, po podłączeniu do ładowarki po 10s pokazywała że jest naładowana. Wymieniłem ogniwa z baterii bosch 18v, według opisu zamieniłem 1,3Ah na 1,5Ah. Bateria się ładuje tak samo jak druga dobra. Tylko jest pewien problem po krótkim użyciu wkrętarka mruga że nie ma mocy. Bateria pokazuje że jest naładowana w 2/3. Jeszcze jedno co zauważyłem ,to jak ją odstawie na chwilę to po pewnym czasie ma moc że nie utrzymam w ręce, po chwili traci że w palcach ją można zatrzymać. Co może być nie tak że traci moc?