Witam, kończę technikum o profilu elektrycznym i mam zamiar zacząć w między czasie zaoczną szkołę o profilu mechatronicznym.
Czy waszym zdaniem jest to opłacalne, jeśli tak to takie możliwości daje mi mechatronik i jakie są jego zalety a jakie wady.
Jak to współpracuję z uprawnieniami elektrycznymi. Mile widziane wskazówki dotyczące rynku pracy w tej dziedzinie.
Czy waszym zdaniem jest to opłacalne, jeśli tak to takie możliwości daje mi mechatronik i jakie są jego zalety a jakie wady.
Jak to współpracuję z uprawnieniami elektrycznymi. Mile widziane wskazówki dotyczące rynku pracy w tej dziedzinie.