Witam, tak jak w temacie, chciałbym otworzyć laptopa, ale niestety się nie da. Dwie śrubki kręcą się wokół własnej osi i nie da się ich odkręcić. Ktoś ma jakiś pomysł w jaki sposób można by to zrobić?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam