Witam. Telefon ładuje się bardzo powoli - około 6 godzin do pełna. Ładowarka 1 amperowa. Telefon wyłączony potrafi sam rozładować baterię, prawie do zera w niecałą dobę. Nie był zalany, ani nie upadł. Proszę o poradę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamhelterskelter33 napisał:niestety mimo pełnego naładowania-samo włączenie zabiera prawie 20% baterii już na starcie