Witam,
Przejrzałem forum i niestety nie znalazłem rozwiązania.
Lodówka ma 4 lata. Amica do zabudowy BK313.3.
Słabo chłodzi duża komora ok. 10'C, natomiast zamrażarka w pełni chłodzi.
Zawołałem specjalistę, który dospawał zawór i napełnił czynnik chłodzący.
Ja natomiast wymieniłem dodatkowo termostat na nowy (oryginalny).
Niestety objawy są takie same.
Czy coś się zatkało?
Spec mówił, prawdopodobnie zatkało się pod zabudową i nic nie da się zrobić.
Sprężarka włącza się i wyłącza. Wg mnie działa poprawnie.
Z góry dziękuję.
Przejrzałem forum i niestety nie znalazłem rozwiązania.
Lodówka ma 4 lata. Amica do zabudowy BK313.3.
Słabo chłodzi duża komora ok. 10'C, natomiast zamrażarka w pełni chłodzi.
Zawołałem specjalistę, który dospawał zawór i napełnił czynnik chłodzący.
Ja natomiast wymieniłem dodatkowo termostat na nowy (oryginalny).
Niestety objawy są takie same.
Czy coś się zatkało?
Spec mówił, prawdopodobnie zatkało się pod zabudową i nic nie da się zrobić.
Sprężarka włącza się i wyłącza. Wg mnie działa poprawnie.
Z góry dziękuję.