Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Audi A4 B6 Montaż Tempomatu Kodowanie Delphi DS 150

dzigi1910 11 Kwi 2018 21:58 741 4
  • #1 11 Kwi 2018 21:58
    dzigi1910
    Poziom 2  

!!!! Witam Serdecznie wszystkich użytkowników !!!!

Piszę w sprawie mojego samochodu mianowicie jest nim jak w temacie Audi A4 B6 2002r. silnik 1.9TDI 130Km (AWX)
    w zeszły Weekend zachciało mi się montażu Tempomatu.Przeczytałem multum poradników oraz instrukcji,I Postanowiłem wziąć się do montażu
    jednak świat był by za piękny a samochód za prosty żeby nie było jakiś problemów.Więc tak zamontowałem moduł kierownicy z końcowym oznaczeniem ''N'' który obsługuję tempomat,oraz dodałem manetkę tempomatu.Po tej operacji po przekręceniu kluczykiem mój licznik oszalał pokazały się błędy nie wystraszyło mnie to do momentu kodowania testerem diagnostycznym o nazwie ''Delphi 150E''.Tutaj mam problem :

1.Czy testerem diagnostycznym ''Delphi 150E'' zrobie kodowanie/Adaptacje ABS oraz Czujnika skrętu i aktywacje Tempomatu
    2.Czy coś jeszcze muszę zrobić abym mógł cieszyć się tempomatem oraz brakiem błędów w ECU może coś pominołem lub nie tak zrobiłem

Wyświetlane błędy to :

*ABS
    *ESP
    *Nieprawidłowy numer ECU
    *Błąd czujnika skrętu

Proszę o pomoc jeśli się da tym testerem coś zrobić to będę wdzięczny jak ktoś mądry podrzuci jakąś instrukcję,albo coś podpowie .|Szukałem dużo w internecie wszystko jest robione przez VCDS niestety takowego programu nie posiadam i zgłupiałem już od tego szukania.Dlatego postanowiłem
    napisać tutaj wiem że temat był wiele razy poruszany ale tutaj bardziej chodzi o kodowanie oraz adaptacje tym urządzeniem diagnostycznym.

0 4
  • #2 03 Sie 2018 21:23
    dziadek1977
    Poziom 2  

vag com + kabel od viakena zalatwiaja sprawe. jak nie masz albo nie umiesz oddaj fachowcom

0
  • #3 05 Sie 2018 08:22
    zrachwal84
    Poziom 11  

Nie ma możliwości zakodowania i adaptacji pseudo testerem z chin

0
  • #4 05 Sie 2018 08:36
    szymitsu21
    Moderator Samochody

zrachwal84 napisał:
    Nie ma możliwości zakodowania i adaptacji pseudo testerem z chin

A byś się zdziwił.
    A pro po jeden z lepszych uniwersalnych....

Generalnie jak ds sobie nie poradzi to bez problemu znajdziesz kogoś kto Ci to dokoduje.

0
  • #5 05 Sie 2018 08:44
    zrachwal84
    Poziom 11  

Dokoduje przy pomocy VAS, VCP, VCDS.

1
  Szukaj w 5mln produktów