Witam
Jest mi obecnie potrzebny termometr do pomiaru temperatury roztworów chemicznych, najlepiej w zakresie do 300 stopni.
Zalezy mi bardzo aby byl on prosty, niezbyt skomplikowany, oraz zeby w miare mozliwosci nie kosztowal za duzo.
Znalazlem na necie element KTY84-130. Nie jest on drogi, a ma odpowiedni dla mnie zakres. Czy ktorys z forumowiczow ma pomysl jak zbudowac termometr z uzyciem w/w elementu? Lub moze ktos zaproponuje inne rozwiazanie:) ?
Bede bardzo wdzieczny za udzielenie pomocnych informacji.
Dziekuje i pozdrawiam
Krzysiek
Jest mi obecnie potrzebny termometr do pomiaru temperatury roztworów chemicznych, najlepiej w zakresie do 300 stopni.
Zalezy mi bardzo aby byl on prosty, niezbyt skomplikowany, oraz zeby w miare mozliwosci nie kosztowal za duzo.
Znalazlem na necie element KTY84-130. Nie jest on drogi, a ma odpowiedni dla mnie zakres. Czy ktorys z forumowiczow ma pomysl jak zbudowac termometr z uzyciem w/w elementu? Lub moze ktos zaproponuje inne rozwiazanie:) ?
Bede bardzo wdzieczny za udzielenie pomocnych informacji.
Dziekuje i pozdrawiam
Krzysiek