Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

opel vectra c - cisnienie paliaw vectra z22yh

Krzysiek128008 27 Jun 2018 07:19 1278 3
    Krzysiek128008
    Level 9  
    Pytanie do znawców tematu - czyli tych co widzieli silnik o kodzie z22yh na oczy a nie gdybaczy.

Auto szarpie przy maksymalnym obciążeniu , tyko w upalne ,klima w korku dłuższym, gdy temperatura dolotu przekracza 60c spadki ciśnienia z żądanych 7000 na 390 chwilowe gdy jest chłodno niema najmniejszego problemu, wszystkie parametry wzorowe tylko te cholerne ,spadki ciśnienia przy obciążeniu w upał do tego przy szarpnięciach wywala błąd brak komunikacji Tc ABS , pompa w baku sprawdzona,nowy regulator ciśnienia, temperatura dolotu w normie, Pomocy bo już nie daje rady, a do tej ku..wy wszystko drogie :(
    damdam

Level 34  
    czujnik ciśnienia rail ? regulator masz nowy czy "nowy" ? one padają termicznie właśnie. może ogarnij manometr na takie "bary" i zweryfikuj czy to błędny pomiar, czy faktycznie spadek.
    MikeC
    Level 29  
    Pompy wysokiego ciśnienia też padają nagminnie , ogólnie to regulatory ciśnienia (najczęściej ) no i pompy wysokiego ciśnienia , czujniki na szynie przeważnie pokazują prawdę .... PS. widziałem i robiłem te silniki nie raz :) ...
    Krzysiek128008
    Level 9  
    Regulator jest nowy, ale już do szedłem pompa gubiła chwilami ciśnienie przy maksymalnym obciążeniu, dla pewności podłożyłem pompę od kolegi z auta z placu i wszystko było ok, tylko teraz mam inny problem ,gościu chciał tanio zrobić wiec kupiłem mu pompę z http://www.sklep.f5r.co.uk/?en_opel-22-direct,20
    za 600zł a to kupa g-wna jest nie wyrabia od 4200 obrotów a w sprzedawca uparty jak osioł i wpiera mi ze sprzedał już około 100 i z żadną nie było problemu , pozdrawiam koledzy i dzięki za chęć pomocy.