Cześć.
Mam od 3 lat powerbank którego używam od czasu do czasu ale zazwyczaj jest naładowany. Teraz używałem go częściej i miałem zamiar go naładować. Używałem go dziś i "skończył się w nim prąd", więc gdy przyjechałem do domu chciałem podłączyć powerbank do ładowania. Niestety nie reaguje na ładowarkę w ogóle. Przycisk powoduje zaświecenie wszystkich diod które gasną po kolei, niestety po podłączeniu nic się nie dzieje. Otworzyłem go i po pomiarze na + i - pokazuje 3.292 V. Niestety nie wiem jak wyciągnąć płytkę z obudowy żeby jej nic nie zrobić i zweryfikować czy gniazdo ładowania jest w porządku. Ładowarka 1500 mA. Co mogę zrobić, czy nadaje się on jeszcze do czegoś?
Mam od 3 lat powerbank którego używam od czasu do czasu ale zazwyczaj jest naładowany. Teraz używałem go częściej i miałem zamiar go naładować. Używałem go dziś i "skończył się w nim prąd", więc gdy przyjechałem do domu chciałem podłączyć powerbank do ładowania. Niestety nie reaguje na ładowarkę w ogóle. Przycisk powoduje zaświecenie wszystkich diod które gasną po kolei, niestety po podłączeniu nic się nie dzieje. Otworzyłem go i po pomiarze na + i - pokazuje 3.292 V. Niestety nie wiem jak wyciągnąć płytkę z obudowy żeby jej nic nie zrobić i zweryfikować czy gniazdo ładowania jest w porządku. Ładowarka 1500 mA. Co mogę zrobić, czy nadaje się on jeszcze do czegoś?