logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Cdif-3 opinie w 2018 roku warto ?

Frost160 11 Lip 2018 18:08 13245 8
REKLAMA
  • #1 17323652
    Frost160
    Poziom 14  
    Posty: 691
    Pomógł: 9
    Ocena: 182
    Witam,

    dawno temu(w 2013?) miałem w rękach chwilę cdif-2 i raczej dość toporny był, toyotę robił b. słabo.

    Jak to wygląda obecnie(na tle inych np. gutmann) są tu jacyś użytkownicy którzy na c odzień na nim pracują ?

    Dzięki za wszelkie opinie bo nic nie sposób w internecie znaleźć.

    Pozdrawiam
  • REKLAMA
  • #2 17769801
    ciubu
    Poziom 11  
    Posty: 5
    Ocena: 1
    Spoko w tych pieniądzach warto japońce poprawiły się trochę, Europa ok dodatkowo jako cdif 3 jest po wifi a także odpadły kolorowe adaptery jak na uniwersala wystarcza
  • #3 17771145
    15darekvw
    Poziom 28  
    Posty: 1283
    Pomógł: 82
    Ocena: 568
    Frost160 napisał:
    Witam,

    dawno temu(w 2013?) miałem w rękach chwilę cdif-2 i raczej dość toporny był, toyotę robił b. słabo.

    Jak to wygląda obecnie(na tle inych np. gutmann) są tu jacyś użytkownicy którzy na c odzień na nim pracują ?

    Dzięki za wszelkie opinie bo nic nie sposób w internecie znaleźć.

    Pozdrawiam


    Za te pieniadze warto uwierz mi , na chwile obecna jest juz CDIF3 i co tu szukac jak masz wszystko opisane na stronie producenta https://www.cdif3.com/?section=/aktualnosci ,Gutman i abonament to przepasc w stosunku do tego sprzetu co pytasz.
  • REKLAMA
  • #4 17771200
    MikeC
    Poziom 32  
    Posty: 1391
    Pomógł: 201
    Ocena: 971
    Miałem kiedyś Cdif/2 i niestety był strasznie dziurawy - prawie codziennie było coś do sprawdzenia czego akurat nie robił (głownie nowsze samochody ) a stare graty to można zdiagnozować byle czym .. Pod koniec zeszłego roku kupiłem delphi ds150e (5700 brutto ) i w porównaniu do niego to jest przepaść oczywiście na korzyść delphi .. Jeśli podejście Axes jest takie jak kiedyś to raczej nie polecam ..
  • REKLAMA
  • #6 17771252
    Trawik
    Poziom 26  
    Posty: 1089
    Pomógł: 75
    Ocena: 442
    Też mam 3-cią wersję. Ogólnie dobry sprzęt. Tylko co to subaru miał skromnie ale tak ok.
  • REKLAMA
  • #7 17771257
    15darekvw
    Poziom 28  
    Posty: 1283
    Pomógł: 82
    Ocena: 568
    MikeC napisał:
    Miałem kiedyś Cdif/2 i niestety był strasznie dziurawy - prawie codziennie było coś do sprawdzenia czego akurat nie robił (głownie nowsze samochody ) a stare graty to można zdiagnozować byle czym .. Pod koniec zeszłego roku kupiłem delphi ds150e (5700 brutto ) i w porównaniu do niego to jest przepaść oczywiście na korzyść delphi .. Jeśli podejście Axes jest takie jak kiedyś to raczej nie polecam ..


    Mówimy o terazniejszosci kiedys to było kiedys,teraz jest CDIF3(brak 3 adapterów i innych problemów) co do Delfaja za 5700zł zapomniałes dodac ze z dniem zakupu nie masz w tych pieniadzach aktualki przez rok tylko musisz ja wykupic dodatkowo za ok 3500zł ;-)
  • #8 17771320
    MikeC
    Poziom 32  
    Posty: 1391
    Pomógł: 201
    Ocena: 971
    Może i niepotrzebnie pozostał mi jakiś uraz do tego sprzętu , ale fakt jest taki że wymagamy od uniwersali coraz więcej a niestety nigdy nie doskoczą do fabrycznych ......
  • #9 17773947
    Marcin_ca1
    Poziom 22  
    Posty: 702
    Pomógł: 14
    Ocena: 277
    Witam, również zastanawiam się nad Cdif3, do tej pory posiadałem gutmanna ale do 42 już koniec aktualizacji, więc zaproponowano mi właśnie Cdif lug gutmanna 42se prawie 2x droższego.
    Jak ten Cdif radzi sobie z japończykami, francuzami, amerykańcami?
    Czy kodowania, adaptacje, wypalania itp? Wiadomo w spisie funkcje często są ale przychodzi je wykonać i sprzęt czasem odmawia posłuszeństwa:)

Podsumowanie tematu

✨ W dyskusji na temat CDIF-3 w 2018 roku użytkownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i opiniami na temat tego urządzenia diagnostycznego. Wiele osób zauważa poprawę w porównaniu do poprzedniej wersji CDIF-2, wskazując na lepszą funkcjonalność, brak problemów z adapterami oraz możliwość łączności przez Wi-Fi. Użytkownicy podkreślają, że CDIF-3 jest dobrym wyborem w swojej kategorii cenowej, zwłaszcza w porównaniu do konkurencyjnych produktów, takich jak Gutmann, który wymaga dodatkowych opłat za aktualizacje. Niektórzy użytkownicy, którzy przeszli na Delphi DS150E, zauważają znaczną przewagę tego sprzętu w zakresie diagnostyki nowoczesnych pojazdów. Ogólnie, CDIF-3 jest oceniane jako solidne narzędzie do diagnostyki, chociaż niektórzy wyrażają wątpliwości co do jego zdolności do obsługi bardziej skomplikowanych funkcji, takich jak kodowanie i adaptacje.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA