Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Massey Ferguson 3080 - W skrzyni zakres B do przodu i A do tyłu wyskakuje

grofir 20 Lip 2018 10:18 93 0
  • #1 20 Lip 2018 10:18
    grofir
    Poziom 2  

Witam, jak w tytule problem jest na grupie B do przodu i A do tyłu podczas ruszania i podczas obciążenia w jezdzie. Najczęściej zdarza się to na szybkich biegach gdy przełącze reduktor na żółwia jest dużo lepiej gdyż jak nie wyskoczy podczas ruszenia to później już nie wyskoczy. Dodam też że jak ten przycisk od przyspieszacza jest na trybie szybkim to jeszcze da się jechać, bo jak jest na wolnych to co chwilę wywala grupę B w przód. I A w tył. Wydaje mi się że gubi gdzieś ciśnienie ale nie powinien, uszczelniacze na siłowniku wymieniłem, jak miałem zdjętą pokrywę kamienie na widełkach były na swoich miejscach, jak ręką załączałem to tak jakby tam nic nie trzymało tylko ciśnienie miało to trzymać (chyba że coś powinno trzymać jakiś synchro). Pompa Bosch wymieniona 3 lata temu olej 400mth. Proszę o pomoc z góry dziękuję jeśli coś nie zrozumiecie proszę o info postaram się wyjasnic. PS. Siłownik regulowany już w każdą strone małymi ruchami. Może macie wymiary tych uszczelnień siłownika? może mam założone jakieś złe? Pozdrawiam

0 0