Witam.
Po włączeniu rano robi kawy bez najmniejszego problemu. Jednakże mamy ustawione, iż ma się wyłączyć po godzinie, więc w międzyczasie robimy kolejne kawy. Im dłużej stoi ekspres włączony tym coraz bardziej robi się bardzo gorący po prawej stronie i zaczynają się problemy. Mieli kawę, próbuje przepuścić pierwszą partię wody. Ale tak jak by było coś zapchane. Następnie próba przelotu wody przez sitko cisza. Następnie pojawia się komunikat zbyt drobno zmielona kawa wyreguluj młynek. Zaznaczam, że zaraz po uruchomieniu jak jest zimy to wszystko jest w porządku.
Po włączeniu rano robi kawy bez najmniejszego problemu. Jednakże mamy ustawione, iż ma się wyłączyć po godzinie, więc w międzyczasie robimy kolejne kawy. Im dłużej stoi ekspres włączony tym coraz bardziej robi się bardzo gorący po prawej stronie i zaczynają się problemy. Mieli kawę, próbuje przepuścić pierwszą partię wody. Ale tak jak by było coś zapchane. Następnie próba przelotu wody przez sitko cisza. Następnie pojawia się komunikat zbyt drobno zmielona kawa wyreguluj młynek. Zaznaczam, że zaraz po uruchomieniu jak jest zimy to wszystko jest w porządku.