Witam
Mam pewne pytania
Jeżeli mam odbiornik (radyjko) i podłącze zasilacz 12V o wydajności 500mA tak jest napisane przynajmniej na obudowie wszystko działa.
Lecz chciałbym je podłączyć w pracy pod akumulator samochodowy 12V czy jest to możliwe czy nic się nie spali czy trzeba coś dodatkowo zastosować ?
Dziękuję za każdą cenną wskazówkę i radę.
Mam pewne pytania
Jeżeli mam odbiornik (radyjko) i podłącze zasilacz 12V o wydajności 500mA tak jest napisane przynajmniej na obudowie wszystko działa.
Lecz chciałbym je podłączyć w pracy pod akumulator samochodowy 12V czy jest to możliwe czy nic się nie spali czy trzeba coś dodatkowo zastosować ?
Dziękuję za każdą cenną wskazówkę i radę.
Moderowany przez Artur k.:bynajmniej ≠ przynajmniej !
Poprawiłem.