Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Vw passat CC 2015r - Przeróbka tylnych lamp z USA na EU

19 Sep 2018 20:04 2835 8
  • Level 16  
    Witam mam na warsztacie paska CC 2015r. z Kanady na przeróbkę tylnych lamp. Na szczęście udało mi się klienta przekonać na kupno trzech tylnych lamp na europę. Moje pytanie brzmi czy w takim przypadku trzeba dokładać kable od BCM-a do tylnych lamp? Na wszelki wypadek pociągnąłem do tyłu 3 kable (2 kierunki i mgielne) Przełącznik mam wymieniony i z przełącznika z pinu 7 pociągnąłem kabel i podłączyłem do BCM na pin C47. Chciałem sprawdzić sobie kierunki w tylnych lampach ale kierunki nie działają więc włączyłem awaryjne i zaczął mrugać licznik .Co może być grane ?
  • Level 17  
    kolego a kodowanie modułu zrobiłec zapewne masz BCM2.0
  • Level 16  
    Kodowania jeszcze nie robiłem bo chciałem przygotować elektryke i popodłączać a na końcu zrobić kodowania. To kodowanie robi się w gateway-u czy w centralnym zespole elektrycznym?
  • Level 16  
    Które bity po zaznaczać w bajcie 18 aby włączyć doświetlanie zakrętów i w tylnych lampach żeby kierunki migały bez stopu i postoju, proszę pomóżcie bo do końca tygodnia muszę wydać paska klientowi
  • Level 16  
    Sorry że przez chwilę się nie odzywałem ,walczyłem z tym błędem i dopiero przez odisa udało się zakodować bsm-a. Pozostał tylko jeszcze problem przednich reflektorów otóż w oryginale autko miało reflektory z paskiem ledowym a teraz są bez paska ledowego i zawiera /żarówke W16W ŚWIATŁO POSTÓJ/ żarówke zamontowaną skośnie w bok jako doświetlanie zakrętów H7/ bixenon/ tu jest link do tych świateł. Wymontowałem stary sterownik świateł z za schowka i zakupiłem drugi o numerach 6R0907357 C pod te światła .Mam problem z podłączeniem bo trzeba przerobić instalację a w mojej starej elsie nie ma innego schematu jak tylko pod ten stary sterownik czy posiada ktoś schemat podłączenia pod te lampy w języku angielskim lub polskim?????
  • Level 28  
    Ta żarówka dziennych wg. etki to W 24 W. Potrzebne jeszcze te schematy ?
  • Level 16  
    Tak potrzebuje żeby to skończyć

Dodano po 6 [minuty]:

Jak się dowiedziałem że w tym Passacie jest zamontowany reflektor z statycznym doświetlaniem zakrętów a nie jak na schematach w elsie jest do dynamicznego doświetlania zakrętów