Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Vw passat CC 2015r - Przeróbka tylnych lamp z USA na EU

19 Wrz 2018 20:04 1380 8
  • Poziom 16  
    Witam mam na warsztacie paska CC 2015r. z Kanady na przeróbkę tylnych lamp. Na szczęście udało mi się klienta przekonać na kupno trzech tylnych lamp na europę. Moje pytanie brzmi czy w takim przypadku trzeba dokładać kable od BCM-a do tylnych lamp? Na wszelki wypadek pociągnąłem do tyłu 3 kable (2 kierunki i mgielne) Przełącznik mam wymieniony i z przełącznika z pinu 7 pociągnąłem kabel i podłączyłem do BCM na pin C47. Chciałem sprawdzić sobie kierunki w tylnych lampach ale kierunki nie działają więc włączyłem awaryjne i zaczął mrugać licznik .Co może być grane ?
  • Poziom 17  
    kolego a kodowanie modułu zrobiłec zapewne masz BCM2.0
  • Poziom 16  
    Kodowania jeszcze nie robiłem bo chciałem przygotować elektryke i popodłączać a na końcu zrobić kodowania. To kodowanie robi się w gateway-u czy w centralnym zespole elektrycznym?
  • Poziom 16  
    A możesz mi podpowiedzieć jakie powinno być kodowanie do bcm o numerze jak w załączniku. Samochód ma na wyposażeniu doświetlanie zakrętów biksenony tylne europejskie lampy spryskiwacze reflektorów a jeszcze przypomnę jutro to ci najwyżej odpisze Dzięki za pomoc
  • Poziom 16  
    Które bity po zaznaczać w bajcie 18 aby włączyć doświetlanie zakrętów i w tylnych lampach żeby kierunki migały bez stopu i postoju, proszę pomóżcie bo do końca tygodnia muszę wydać paska klientowi
  • Poziom 16  
    Sorry że przez chwilę się nie odzywałem ,walczyłem z tym błędem i dopiero przez odisa udało się zakodować bsm-a. Pozostał tylko jeszcze problem przednich reflektorów otóż w oryginale autko miało reflektory z paskiem ledowym a teraz są bez paska ledowego i zawiera /żarówke W16W ŚWIATŁO POSTÓJ/ żarówke zamontowaną skośnie w bok jako doświetlanie zakrętów H7/ bixenon/ tu jest link do tych świateł. Wymontowałem stary sterownik świateł z za schowka i zakupiłem drugi o numerach 6R0907357 C pod te światła .Mam problem z podłączeniem bo trzeba przerobić instalację a w mojej starej elsie nie ma innego schematu jak tylko pod ten stary sterownik czy posiada ktoś schemat podłączenia pod te lampy w języku angielskim lub polskim?????
  • Poziom 27  
    Ta żarówka dziennych wg. etki to W 24 W. Potrzebne jeszcze te schematy ?
  • Poziom 16  
    Tak potrzebuje żeby to skończyć

Dodano po 6 [minuty]:

Jak się dowiedziałem że w tym Passacie jest zamontowany reflektor z statycznym doświetlaniem zakrętów a nie jak na schematach w elsie jest do dynamicznego doświetlania zakrętów