Witam: Posiadam lagunę 2 z rocznika 2001 1,6 v16 moc silnika 107. Po zamontowaniu instalacji LPG wyświetlił się błąd grzałki sondy po ponownej wizycie u gazownika błąd został skasowany ale po przejechaniu około 10 km wyświetlił się ponownie. Kolejna wizyta w warsztacie i kasowanie błędu ale już nie załączając LPG przejechałem ponad 100km na benzynie i nic się nie wyświetla tak samo jak przed montażem, więc mam pytanie dlaczego tak to się dzieje a jeżeli byłaby konieczna wymiana sondy to o tych samych parametrach czy może dopasowanych do LPG. Z góry dziękuje za udzielenie odpowiedzi .