Witam, wszystkich mam pewien problem, od pewnego czasu mój komputer miewa " napady resetu" najczęściej dzieje się to przy jakimś obciążeniu, np. podczas gry w FiFA 19 lecz zdarza się to również w innych nieoczekiwanych momentach, gdy próbowałem wykonać test power supply w OCCT komputer znów się zresetował. Czy jest to wina zasilacza? lub jak ewentualnie mogę to sprawdzić tak abym mógł wam to przedstawić i uzyskać jakieś porady? Dodaje załączniki, proszę o pomoc i pozdrawiam