Witam.Bardzo proszę o pomoc w zdiagnozowaniu problemu.Mianowicie sprzęt gra super tylko jak puszczę sygnał na wejście aux to słyszę go również na phono oraz fm jak by w tle.Co można zrobić aby naprawić usterkę.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam