Witam forumowiczów, proszę o wyrozumiałość to mój pierwszy post.
Posiadam telewizor Toshiba 32RL933 od pewnego momentu zachowuje się dziwnie tzn. po włączeniu pracuje ok minuty, po czym obraz znika na 3-4 s, po czym znowu pracuje minutę i tam sytuacja się powtarza. Wszytskie programy naziemne odbiera normalnie, natomiast jako wskazówkę mogę dodać, że gdy zdążę włączyć mu automatyczne wyszukiwanie programów i je ukończyć to problem mija aż do ponownego wyłączenia włączenia TV .Gdzie powinienem szukać przyczyny? I ewentualnie co wymienić?
Z góry dziękuję za pomoc!
Posiadam telewizor Toshiba 32RL933 od pewnego momentu zachowuje się dziwnie tzn. po włączeniu pracuje ok minuty, po czym obraz znika na 3-4 s, po czym znowu pracuje minutę i tam sytuacja się powtarza. Wszytskie programy naziemne odbiera normalnie, natomiast jako wskazówkę mogę dodać, że gdy zdążę włączyć mu automatyczne wyszukiwanie programów i je ukończyć to problem mija aż do ponownego wyłączenia włączenia TV .Gdzie powinienem szukać przyczyny? I ewentualnie co wymienić?
Z góry dziękuję za pomoc!