Witam wszystkich, jestem Łukasz, zajmuję się renowacją zabytkowych aut. Chciałem zrobić sobie zgrzewarkę do blachy, która na wyjściu miałaby około 1-2v i max 12000A, tak dużo, dlatego że potrzebuję też zgrzewać blachy jednostronnie, jak też i po to żeby przy zgrzewaniu nie rozgrzewać zbyt mocno blachy, bo wtedy wypalają się powłoki antykorozyjne, ma być krótko a mocno. Myślałem o tym żeby zastosować kilka takich samych transformatorów za nimi dać mostki prostownicze też wszystkie jednakowe a potem wszystko połączyć równolegle. Czy takie cudo zadziała? Takie zgrzewarki są bardzo drogie a ja lubię takie wyzwania. Jak ktoś miałby jakiś pomysł może być inny niż to co ja proponuję to chętnie wysłucham.