Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Passat b5 fl 1.9tdi 130km awx - Podczas jazdy zapalają się kontrolki ESP i ABS

08 Lut 2019 15:21 750 6
  • Poziom 4  
    Witam podczas jazdy zapalają mi się kontrolki ESP i ABS podłączyłem auto pod vag i jest błąd 18265 p1857 sygnał obciążenia błędny komunikat z jednostki sterującej silnika czy ktoś może się z tym spotkał.
  • Poziom 43  
    Tak spotkał,pompowtrysk jakiś ci siada. To najczęstsza przyczyna.
  • Poziom 4  
    Przy podłączeniu vaga kolega sprawdzał pompowtryski jak działają i było wszystko w normie ale będę musiał to sprawdzić jeszcze raz.

Dodano po 2 [godziny] 39 [minuty]:

Dodam jeszcze ze paska mam rok jak kupiłem było git gdy pewnego dnia wpadłem w dziurę to zaczęły mi się zapalac kontrolki ESP i ABS po jakimś czasie przestały i było wporzo do następnej dziury i znów się zaczęło
  • Poziom 4  
    Można powiedzieć że sprawa prawie rozwiązana winny jest alternator który daje słabe napięcie i wtedy komputer coś wyłącza w moim przypadku ESP i ABS jutro zabieram się za to i dam znać jakie są efekty.
  • Poziom 4  
    Witam u mnie rozwiązała się sprawa zapalajacych się kontrolek ESP i ABS wina alternatora a dokładnie wymiana regulatora napięcia i po problemie.
  • Poziom 4  
    Wymiana regulatora napięcia pomogła