Witam mam problem związany z paliwem gdyż po napompowaniu paliwa pompki nie da się jej wkręcić a paliwo nie ma powrotu do baku jak by wtryski nie puszczaly a paliwo do wtryskow dochodzi w czym problem? Pompa świeżo po regeneracji z wtryskami.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam