Witam. Czy jest na tym forum magik, który potrafiłby naprawić nawigację z chin, która miałem zamontowana w swoim bmw e91. Coś się spalilo w tej nawigacji i normalnie działa ale przestało działać wyłączanie się po wyjęciu kluczyka. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.