Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Citroen C4 lift benzyna 1,4 2009 rok

31 Mar 2019 20:49 228 8
 • Poziom 6  
  Wymieniłem zamek w citroenie c4 lewy tył, gdy otworzę te drzwi i je zamknę to komputer nie widzi że zostały otwarte i po chwili zamyka cały samochód centralnym zamkiem. To samo się dzieje, gdy ktoś jechał z tyłu po lewej stronie i miał zapięty pas, a po zatrzymaniu wysiądzie i ja jadę dalej to piszczy żeby zapiąć pas. Nadmieniam że zamek jest dobry, myślałem że może zamek który wymieniłem jest uszkodzony, więc kupiłem drugi i wymieniłem jeszcze raz.
  Okazało się że z drugim jest to samo, typ zamka jest dokładnie taki jak był oryginalny.
  Podejrzewam, że pewnie trzeba przypisać zamek do komputera.
  Może ktoś miał taką usterkę proszę o porady.
  Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
 • Poziom 6  
  Po zamknięciu drzwi komputer nie pokazuje, że są otwarte.
  Jak ustawię na automatyczne zamykanie drzwi po ruszeniu ( blokada zamków), to jeśli ktoś wysiądzie z miejsca za mną to po ruszeniu wszystkie drzwi się blokują, a komputer i tak woła żeby zapiąć pas, czyli nie widział że ktoś wysiadł i były otwarte.
  Nadmieniam że pierwszy zamek działał dobrze, musiałem go wymienić bo się urwała sprężynka w nim i zostały zablokowane na amen (zamek musiał być rozerwany by otworzyć drzwi dlatego został wymieniony).
 • Poziom 6  
  Proszę czytać uważnie to co napisałem wcześniej, jeśli otworzę samochód pilotem i otworzę drzwi, a później zamknę drzwi to za chwilę centralny zamek zamknie mi wszystkie drzwi w samochodzie bez naciskania (użycia) pilota.
  Również po wypięciu się z pasa bezpieczeństwa i wysadzeniu pasażera przez drzwi z wymienionym zamkiem komputer uruchamia sygnał dźwiękowy nie zapiętego pasa.
 • Poziom 6  
  Tak jak napisałem tylko te drzwi po otwarciu nie są wyświetlane na wyświetlaczu przez komputer , że są otwarte.