Witam Serdecznie
Poszukuje (a jakoś na forum nie moge sie doszukać) schemayu budowy crosovera żeby rozruszać "odrotki 600W" . dodam że sa na dodzielnym wzmacniaczu (znaczy sie będą)
A że nie jestem wtajemniczony w budowe tego typu "maszynek" prosł bym (jeżeli jest to mozliwe) o zrozumiałe porady, schematy itp.
Pozdrawiam i z góry dziekuje
hace00
Poszukuje (a jakoś na forum nie moge sie doszukać) schemayu budowy crosovera żeby rozruszać "odrotki 600W" . dodam że sa na dodzielnym wzmacniaczu (znaczy sie będą)
A że nie jestem wtajemniczony w budowe tego typu "maszynek" prosł bym (jeżeli jest to mozliwe) o zrozumiałe porady, schematy itp.
Pozdrawiam i z góry dziekuje
hace00