Cześć,
Chiałbym sie dowiedzieć jak jest zrealizowane autoamtyczne wyszukiwanie stacji radiowych.
Wiem jak to dziala w radiu AM (przez zmaine czestotliwowci rezonansowej układu wejsciowego LC-zmiana pojemnosci kondensatora)
Jedank chcialbym sie dowiedziec jak to jest zrealizowane w wyszukiwaniu automatycznym.
Chiałbym sie dowiedzieć jak jest zrealizowane autoamtyczne wyszukiwanie stacji radiowych.
Wiem jak to dziala w radiu AM (przez zmaine czestotliwowci rezonansowej układu wejsciowego LC-zmiana pojemnosci kondensatora)
Jedank chcialbym sie dowiedziec jak to jest zrealizowane w wyszukiwaniu automatycznym.