Witam. Zwracam się z problemem. W moje ręce wpadła sprężyna pogłosowa firmy ruby. Podłączyłem ją szeregowo między syntezatorem a wzmacniaczem (100W), udało sie uzyskać pogłos lecz sygnał bardzo osłabł (musiałem wykorzystać całą moc by cokolwiek usłyszeć) nie wiem czy powinno się tak używać sprężyny dlatego kieruję pytanie jak powinienem ją podłączyć. Gdzieś w internecie przeczytałem, że powinna być umieszczona między korektorem a sumatorem wzmocnienia nie zależy mi na regulacji poziomów ani czegokolwiek, po prostu pełny pogłos po sufit. Proszę o pomoc. Pozdrawiam