Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch SGS4332II /03 - nie nagrzewa się, woda pozostaje zimna.

pa67 05 Maj 2019 18:39 597 0
This content has been translated » The original version can be found here
    pa67
    Poziom 1  
    Bosch SGS4332II /03 - nie nagrzewa się, woda pozostaje zimna.
    Cześć wszystkim,
    Mam mały problem ze starą zmywarką do naczyń. Zmieniłem turbinę pompy recyrkulacyjnej, ponieważ zmywarka ładowała mało wody. Plastikowe nity turbiny pękły (zdjęcie poniżej). Wymieniłem uszkodzony kawałek, a teraz zmywarka prawidłowo obraca ,,śmigła". W tym modelu istnieją trzy programy: 70°C, 50°C, 35°C i pranie wstępne. Problem polega na tym, że jeśli uruchomię szybki program na 35°C, po kilku minutach jeden lub więcej przekaźników płyty logicznej zaczyna szybko włączać się i wyłączać, a sól, nabłyszczacz i wybrane diody LED programu zaczynają migać (wideo poniżej). Jeśli zamiast tego wypróbuję program 50°C, zmywarka wydaje się nadal myć bez końca, w obu przypadkach woda pozostaje zimna.

Jedynym programem, który uruchamia się i kończy poprawnie, jest pranie wstępne. Zmieniłem już opór i termostat, wyczyściłem wszystkie rury i wlot wody. Czy w tym momencie może to być problem z kartą logiczną? Sprawdziłem płytkę drukowaną i nie znalazłem żadnych uszkodzonych lub uszkodzonych elementów. Moduł logiczny to Siemens 5WK57651.

Dziękuję Ci.
  • PCBwayPCBway