Jutro sprawdzę to podłączenie. Z drugiej strony, Radyjko miało iskrzące zasilanie a objaw jest raczej dziwny więc wnioskuję na pamięć. Moduł tego radia współpracuje z nawigacją i panelem wyświetlacza w samochodzie. Na wyświetlaczu jest obraz z nawigacji, radio niby się uruchamia lecz nie przełącza się w inny tryb. Działa jeszcze opuszczanie panela czołowego. Brak schematu troche zniechęca.
Zarejestruj konto, Zaloguj się i bądź aktywny na forum, a wtedy reklamy nie będą się pojawiać. Otrzymaj punkty za rejestrację oraz odpowiedzi.