logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Honda Civic UFO 2007 1.8 140km - brak reakcji nawiewu i wyświetlacza

Tomasz0503 04 Cze 2019 19:23 8841 4
REKLAMA
  • #1 17996199
    Tomasz0503
    Poziom 9  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 43
    Honda civic ufo 2007 1.8 140 km. - zaniknął nawiew...Nagle ni stad ni zowąd zginał nawiew..tzn….na wyświetlaczu nic nie ma....żadnej reakcji na przyciski... Proszę o pomoc...z góry dziękuje. J.
  • REKLAMA
  • #2 17996559
    szymon122
    Poziom 38  
    Posty: 4087
    Pomógł: 302
    Ocena: 756
    Tomasz0503 napisał:
    zaginoł nawiew

    Daj ogłoszenie w gazecie ;)
    Opisz też problem, oni ci pomogą.

    Dodano po 45 [sekundy]:

    Tomasz0503 napisał:
    zaginoł nawiew

    Daj ogłoszenie w gazecie ;)
    Opisz też problem, oni ci pomogą.
  • REKLAMA
  • #3 17996740
    Tomasz0503
    Poziom 9  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 43
    Do kolegi "szymon122" -"Daj ogłoszenie w gazecie
    Opisz też problem, oni ci pomogą.
    I cóż tu komentować....

    Dla innych...prawdopodobnie przyczyna zaniku nawiewu są bezpieczniki w lusterkach...dodam iż nastawienia lusterek tez nie działają...dzisiaj to sprawdzę.

    Dodano po 14 [godziny] 55 [minuty]:

    Ciag dalszy...sprawdziłem wszystkie bezpieczniki- wszystko ok. Brak wskazań temperatury zewnętrznej na wyświetlaczy pod obrotomierzem - 3 kreski...podmieniłem czujnik to samo... brak zasilania sterowaniem lusterek...Brak jakichkolwiek wyświetleń na wyświetlaczu radia odnośnie klimatyzacji. Tak jakby ktoś wyłączył prąd w klimatyzacji... Co robić?

    Dodano po 18 [godziny] 11 [minuty]:

    I co ...nikt ….nic.....
  • REKLAMA
  • #4 18005831
    Tomasz0503
    Poziom 9  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 43
    Padł bezpiecznik - 4 razy go sprawdzałem...Brawo ja...
  • #5 18005832
    Tomasz0503
    Poziom 9  
    Posty: 159
    Pomógł: 1
    Ocena: 43
    Padł bezpiecznik - 4 razy go sprawdzałem...Brawo ja...

    Dodano po 30 [sekundy]:

    Padł bezpiecznik - 4 razy go sprawdzałem...Brawo ja.
REKLAMA