Honda civic ufo 2007 1.8 140 km. - zaniknął nawiew...Nagle ni stad ni zowąd zginał nawiew..tzn….na wyświetlaczu nic nie ma....żadnej reakcji na przyciski... Proszę o pomoc...z góry dziękuje. J.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamTomasz0503 napisał:zaginoł nawiew
Tomasz0503 napisał:zaginoł nawiew