Hej,
Po zamknięciu systemu komputera sam się uruchamia.
System był restartowany, bios także.
Po włączeniu zasilania na listwie zachowuje się normalnie, sam nie staruje, tylko nie można go zgasić.
Czy to może być płyta główna, czy bardziej zasilacz?
Padła mi też karta graficzna zmieniona na n/w i od tego czasu zaczął się ten problem.
Płyta: Gigabyte GA-990XA
Zasilacz XFX TS 550W (P1-550S-XXB9)
Procesor: AMD FX-8370
Grafika: ZOTAC GTX 970 AMP! Extreme Core 4GB
Zasilacz i płyta są z 2013.
Po zamknięciu systemu komputera sam się uruchamia.
System był restartowany, bios także.
Po włączeniu zasilania na listwie zachowuje się normalnie, sam nie staruje, tylko nie można go zgasić.
Czy to może być płyta główna, czy bardziej zasilacz?
Padła mi też karta graficzna zmieniona na n/w i od tego czasu zaczął się ten problem.
Płyta: Gigabyte GA-990XA
Zasilacz XFX TS 550W (P1-550S-XXB9)
Procesor: AMD FX-8370
Grafika: ZOTAC GTX 970 AMP! Extreme Core 4GB
Zasilacz i płyta są z 2013.