Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Xiaomi Redmi Note 2 Zablokowany kontem Xiaomi

BartoszToLolek 12 Jul 2019 17:41 1290 7
    BartoszToLolek
    Level 8  
    Siemka kupiłem używanego xiaomi redmi note 2 od kolegi który używał konta xiaomi po jeszcze poprzednim właścicielu , a ja telefon zresetowałem i muszę wpisać hasło na konto którego nie znam i poprzedni właściciele też hasła i loginu też nie znają

Czy da się usunąć konto po poprzednich właścicielach ?
  • Helpful post
    sylweksylwina
    Moderator of Computers service
    No zapewne się nie da bo konta istnieją na serwerze xiaomi... Niech sobie pierwszy właściciel przypomni :)
    BartoszToLolek
    Level 8  
    No właśnie się popytałem i nikt nie pamienta hasła
    A w serwisie by nie mogli tego zrobić ?
    marcin7904
    Level 27  
    pilada6086 wrote:
    Spokojnie ogarnięty serwis to załatwi

Ja za zdjęcie konta Google biorę 100 a w pakiecie z kontem xiaomi 150 i permanentnie po temacie :)

Taką usługę można już robić zdalnie. Nie wiem jak to jest z telefonami z Chińskiej dystrybucji ale na Europe bez problemu.
    blahfff
    Level 39  
    marcin7904 wrote:
    pilada6086 wrote:

Ja za zdjęcie konta Google biorę 100 a w pakiecie z kontem xiaomi 150 i permanentnie po temacie :)

Taką usługę można już robić zdalnie. Nie wiem jak to jest z telefonami z Chińskiej dystrybucji ale na Europe bez problemu.

No mozna tylko to wowczas nie ta cena. A boxem to czy permanentnie to sporo zalezy od modelu i samej blokady bo to co w jednym dziala w innym juz nie koniecznie. Redmi Note 2 to akurat zabytek wiec tutaj wiekszych problemow nie powinno byc.
    pilada6086
    Level 12  
    blahfff wrote:
    marcin7904 wrote:
    pilada6086 wrote:

No mozna tylko to wowczas nie ta cena. A boxem to czy permanentnie to sporo zalezy od modelu i samej blokady bo to co w jednym dziala w innym juz nie koniecznie. Redmi Note 2 to akurat zabytek wiec tutaj wiekszych problemow nie powinno byc.

Waśnie dla tego że jest to note 2 , użyłem stwierdzenia permanentnie :) (Zabytek ale dalej całkiem fajny)
    Co do Załatwienia sprawy zdalnie Zgodzę się z kolegą jeśli chodzi o UE (ale cena 150 raczej nie realna :) ) natomiast tu nie mamy informacji z jakiej dystrybucji pochodzi , więc zakładam z góry że będzie zabawy (wolę się miło zaskoczyć niż rozczarować i wbijać się w ciśnienie :) )
    i umówmy się skoro tel kupiony z drugiej ręki nie było pewnie za specjalnie napłacone za niego więc jaki sens pakowania się w zdalne zdjęcie blokady ? :)
    z uporem maniaka zostaję przy swoim i zalecam wizytę w serwisie :)
    BartoszToLolek
    Level 8  
    Ok to zajde to serwisu