Dzień dobry.
Zmieniłem telewizor i nie mam zielonego pojęcia jak teraz podłączyć wieżę z TV.
Telewizor UE50RU7102
ZŁĄCZA
Ilość złącz HDMI 3
Ilość złącz USB 2
Złącze EURO Nie
Wejście RF Tak
Wejście komponentowe Tak
Wejście PC VGA Nie
Złącze RS-232C Nie
Gniazdo CI Tak
Ethernet (LAN) Tak
DisplayPort Nie
Cyfrowe wyjście optyczne Tak
AV Nie
Czytnik kart pamięci Nie
Wieża SONY MHC-NX1.
W starym telewizorze podłączenie było poprzez wyjście słuchawkowe telewizora, a w wieży przez wejście lewego i prawego kanału. W nowym telewizorze nie ma wyjścia na słuchawki. Nie mam pojęcia co zrobić, co trzeba dokupić? W wieży nie ma wejścia AUX.
Proszę o pomoc,
Pozdrawiam.
Zmieniłem telewizor i nie mam zielonego pojęcia jak teraz podłączyć wieżę z TV.
Telewizor UE50RU7102
ZŁĄCZA
Ilość złącz HDMI 3
Ilość złącz USB 2
Złącze EURO Nie
Wejście RF Tak
Wejście komponentowe Tak
Wejście PC VGA Nie
Złącze RS-232C Nie
Gniazdo CI Tak
Ethernet (LAN) Tak
DisplayPort Nie
Cyfrowe wyjście optyczne Tak
AV Nie
Czytnik kart pamięci Nie
Wieża SONY MHC-NX1.
W starym telewizorze podłączenie było poprzez wyjście słuchawkowe telewizora, a w wieży przez wejście lewego i prawego kanału. W nowym telewizorze nie ma wyjścia na słuchawki. Nie mam pojęcia co zrobić, co trzeba dokupić? W wieży nie ma wejścia AUX.
Proszę o pomoc,
Pozdrawiam.